Στα μπαράζ ο Νέστος- Ήττα για τον Κεραυνό στην Αλεξανδρούπολη

Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού 3-1

Ο Νέστος ήταν καλύτερος του Αετού στο καβαλιώτικο ντέρμπι και δίκαια κέρδισε με σκορ 3-1. Στο 17′ ο Μκρτσιάν με κεφαλιά έκανε το 1-0. Στο 41′ ο Κωνσταντίνου με πλασέ ισοφάρισε σε 1-1. Στο 47′ ο Νικλητσιώτης έδωσε ξανά το προβάδισμα για την ομάδα του. Στο 74′ ο Χούσινετς με σουτ έκανε το τελικό 3-1. Ο Νέστος Χρυσούπολης θα αγωνιστεί στα μπαράζ μετά από την κατάκτηση της 2ης θέσης του ομίλου.

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Κεραυνός Πέρνης 3-2

Παιχνίδι χωρίς βαθμολογικό ενδιαφέρον που ο Εθνικός κέρδισε με σκορ 3-2 τον Κεραυνό Πέρνης στην Αλεξανδρούπολη. Στο 8ο λεπτό Κωνσταντάρας άνοιξε το σκορ για τον Αετό και 1 λεπτό αργότερα ο Καρακασίδης ισοφάρισε σε 1-1. Στο 19′ έγινε το 2-1 από τον Δεδελούδη και στο 38′ ο Χαλπέτης ισοφάρισε για την ομάδα της Πέρνης. Στο 88`ο Εθνκός πήρε τη νίκη με το 2ο προσωπικό τέρμα του Καρακασίδη.